Oční minijóga

Dagmar Čapková
06.02.2024 05:41

Vstoupit do kurzu

V rámci online kurzu „Masáž na židli přes oblečení“ se velektor Dagmar Čapková zaměřuje na různé masážní techniky, které můžete aplikovat na židli a to přes oblečení. V rámci této lekce se dozvíte, jak pomocí oční minijógy ulevit bolavým očím.

Bolavé oči jsou v dnešní době velmi běžným problémem, zvláště u těch, kteří tráví hodně času před obrazovkou počítače nebo telefonu. Oční minijóga je jednoduchá a rychlá cvičení, která pomáhají regenerovat unavené oči a poskytují úlevu od bolesti. V rámci lekce se naučíte správnou techniku a cviky, které můžete provádět kdykoli a kdekoliv.

Lekce oční minijógy je součástí kurzu „Masáž na židli přes oblečení“, který vám poskytne znalosti o různých masážních technikách, které můžete provádět na obyčejné židli přes oblečení. Kurz vás seznámí se správnou technikou masáže na židli a naučí vás uvolnit namožené svaly na krku, šíji, zádech, hýždích a rukou. Kromě oční minijógy se také dozvíte o antistresové masáži a technice s pomocí silikonové baňky pro uvolnění napětí a stresu.

Pokud trpíte bolestmi v oblasti očí a hledáte efektivní a jednoduché řešení, tak je lekce oční minijógy pro vás ideální volbou. Připojte se ke kurzu „Masáž na židli přes oblečení“ a naučte se poskytovat úlevu sobě nebo svým blízkým kdykoli budete potřebovat.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu