Obuv muži
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Pánská obuv má svá pevná pravidla. V této lekci vám lektorka Jana Hauserová vysvětlí, jaké boty se hodí k obleku. Lekce je součástí kurzu “Jak se oblékat stylově a vkusně”, který vám pomůže naučit se oblékat tak, abyste se v oblečení cítili dobře a zároveň hezky vypadali. Lektorka poradí, jak pomocí oblečení udělat dobrý dojem na okolí, ať už se jedná o přijímací pohovor, návštěvu divadla nebo odpolední setkání s přáteli.

Kurz vám pomůže udělat si jasno v základech dámského i pánského šatníku. Naučíte se, co by v něm nemělo chybět a co naopak v něm nikdy nesmí být. Lektor vám poradí, jak oblečením vyzdvihnout své přednosti a zretušovat nedokonalosti. Zjistíte, jak si efektivně poskládat set oblečení pro každou příležitost z ikonických nadčasových kousků.

V rámci kurzu se dozvíte například, jak formovat postavu podle zlatého řezu, jaké pocity vzbuzují barvy, jak vybrat nadčasové kousky pro muže i ženy, jak má vypadat pánský oblek, jakou volit podprsenku, jakou obuv nosit k danému oblečení, jak se zorientovat v dress code a mnoho dalšího. Lektorka ukáže také nejčastější chyby a faux pas, a jak kombinovat styl, doplňky, barvy a obuv.

Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak být styloví, zapůsobit a udělat první dojem, aniž by utratili hromady peněz, je tento kurz skvělou volbou. Buďte připraveni vypadat skvěle při každé příležitosti!

Vstoupit do kurzu

Reklama