Obal na hrnek II.

Přemysl Knap
06.02.2024 05:43

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu Háčkování pro začátečníky se v této lekci budeme zabývat uháčkováním obalu na hrnek, kam si můžete vložit oblíbený nápoj. Předtím jsme se naučili uháčkovat řetízek a teď můžeme pokračovat dále v procesu.

V tomto online kurzu se dozvíte veškeré potřebné informace, abyste si v pohodlí domova dokázali uháčkovat krásné doplňky. Lektor Přemysl Knap vám představí nejen jednoduché techniky, ale také vám ukáže, jak přecházet v háčkování do jiné barvy a další užitečné rady a triky.

Háčkování je krásnou a kreativní technikou ruční práce, která se vyvíjela po staletí a dnes má i svou moderní podobu. V tomto kurzu se naučíte, jak uháčkovat obal na hrnek, krásné plédy a čepice a mnoho dalších zajímavých věcí. Háčkování vám dá prostor vytvořit pevný plášť na hrnek či květináč, nebo jemnou krajkovou strukturu pro romantický šál či pléd. Můžete kombinovat různé barvy a vytvářet zajímavé vzory.

Tento kurz vám poskytne všechny potřebné informace o materiálech, pomůckách a technikách háčkování. Ve videu budou jednotlivé postupy krok za krokem ukázány a názorně vysvětleny, takže i pokud jste úplný začátečník, nebudete mít žádný problém se přizpůsobit. Připojte se k nám a naučte se umění háčkování s lektorem Přemyslem Knapem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu