O císařském řezu

Majka Staňková
05.02.2024 23:49
O císařském řezu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Císařský řez je operace, při které se miminko vyjímá z dělohy řezem v břiše. Existují různé druhy řezů, jako např. podélný, šikmý nebo příčný. Při plánovaném císařském řezu se mohou respektovat i některá přání rodičů, jako např. přítomnost partnera u porodu.

V online videu lekce s Majkou Staňkovou se dozvíte všechny potřebné informace o císařském řezu. Majka vám vysvětlí, jak probíhá tato operace, jak se na ni připravit a jaké jsou možnosti výběru typu řezu. Bude se také zabývat otázkou, zda je císařský řez vhodný pro vás a jaké jsou jeho přednosti a nevýhody ve srovnání s vaginálním porodem.

Majka ve své lekci také přiblíží problematiku porodního plánu a možností, jak při plánování císařského řezu zapojit rodiče a jejich přání. Bude se také zabývat celkovým procesem operace, péčí po císařském řezu a možnými komplikacemi.

Tato lekce je součástí kurzu “Porod bez obav”, který vám pomůže připravit se na porod a mateřství. Majka vám poskytne veškeré informace a rady, jak se připravit na porod, jakým způsobem vybrat porodnici a pediatra, jak zvládnout porod a co očekávat ve šestinedělí. Kurz vás také seznámí s cvičením pro těhotné, těhotenskou jóga a s tím, jak zapojit tatínka do role otce.

Připojte se k Majce Staňkové v online videu lekce o císařském řezu a získejte důležité informace pro svou cestu ke zdravému a bezpečnému porodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama