Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „O chodidle“ je jednou z lekcí, kterou najdete v kurzu „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ s lektorkou Kateřinou Blažkovou. Chodidlo je nejenom důležité pro správné nastavení těla, ale také pro osové nastavení páteře a všech kloubů.

Tento kurz je určen pro rodiče, kteří se chtějí naučit, jak provádět masáž svého miminka a jak se s ním vhodně a citlivě cvičit pro jeho harmonický vývoj. Kurz se nezaměřuje pouze na masáže, ale také na handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje a tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji.

Lektorka Kateřina Blažková vám ve videích a návodech předá spoustu informací a tipů, jak správně provádět masáž miminka, jak se připravit na masáž a kdy vynechat masáž. Dozvíte se také, jak masáž miminka může ulevit při bolestech bříška a jak provádět masáž jednotlivých částí těla miminka.

Kurz obsahuje také přehledný e-book, který si můžete stáhnout a k lekci o chodidle si můžete přečíst další podrobné informace a tipy. Pokud vás tedy zajímá, jak správně provádět masáž svého miminka a jak podpořit jeho psychomotorický vývoj, tento kurz je pro vás ideální. Největšími odborníky na vaše miminko jste vy sami, a proto si najděte svou vlastní cestu rodičovstvím a objevte všechny radosti, které masáže miminka mohou přinést.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu