Než začnete…

Pavel Fara, Peter Urbanec
06.02.2024 09:51

Vstoupit do kurzu

Tato neobvyklá lekce s názvem „Než začnete…“ je nezbytnou součástí video kurzu „Radost z prodeje“, který je veden dvojicí lektorů, Pavlem Farou a Peterem Urbanecem.

Téměř všichni, kteří se chtějí naučit, jak prodávat správně a s radostí, musejí projít touto předlekci. V této lekci se dozvíte, jak správně studovat, a odhalíte tajemství čísla 48. Dále se dozvíte o čtyřech typech víry, které jsou klíčem k úspěchu, a projdete si pět schodů, které vás dovedou ke zlepšení vašich dovedností.

Kurz „Radost z prodeje“ je zárukou úspěchu pro každého obchodníka. Tento online kurz byl vytvořen s důrazem na skutečné potřeby obchodníků a podnikatelů. Po absolvování kurzu budete schopni zvládnout každou obchodní schůzku a využít námitky ve svůj prospěch. Tento kurz vám také pomůže připravit se na jakékoli jednání.

Velkou výhodou kurzu „Radost z prodeje“ je připojení výhod živého a digitálního světa. Díky této kombinaci můžete dosáhnout neuvěřitelného růstu vašeho byznysu. Nevíte, proč byl tento kurz nejúspěšnějším kurzem pro obchodníky a podnikatele v historii ČR a SR? Přihlaste se na kurz a objevte to sami!

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu „Radost z prodeje“, klikněte na odkaz pro zobrazení celého popisu kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu