Největší chyby a faux pas u žen

Jana Hauserová
06.02.2024 01:18

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Největší chyby a faux pas u žen“ se budeme věnovat chybám, které ženy často dělají při oblékání a které mohou celý outfit zničit. Naučíte se, jak se těmto chybám vyhnout a jak vytvořit dokonalý a vkusný vzhled. Lekce je součástí kurzu „Jak se oblékat stylově a vkusně“, který vede Jana Hauserová.

Kurz je zaměřen na to, jak se oblékat tak, abyste se v oblečení dobře cítili a zároveň vypadali hezky. Jana Hauserová vám poradí, jak pomocí oblečení udělat dobrý dojem na okolí, ať už se jedná o přijímací pohovor, návštěvu divadla nebo odpolední setkání s přáteli.

Během kurzu si uděláte jasno v základech dámského i pánského šatníku, dozvíte se, co by v něm nemělo chybět a co se v něm naopak nikdy nesmí objevit. Naučíte se, jak oblečením vyzdvihnout své přednosti a zároveň zaretušovat nedokonalosti. Jana Hauserová vás také seznámí s ikonickými nadčasovými kousky, se kterými si efektivně poskládáte set oblečení pro každou příležitost.

Ve videu této lekce se dozvíte, jak formovat svou postavu podle zlatého řezu, jaké pocity vzbuzují různé barvy, jak vybírat nadčasové kousky do šatníku, jak má vypadat pánský oblek, jak správně vybrat podprsenku, jakou obuv nosit k danému oblečení, jak se zorientovat v dress code a mnoho dalšího. Zabývat se také budeme nejčastějšími chybami, omyly a faux pas, kterých se ženy při oblékání dopouštějí.

Lekce je určena všem, kteří chtějí být styloví, zapůsobit a udělat první dojem, aniž by utráceli hromady peněz. Pokud se chcete naučit, jak vytvářet dokonalý outfit a vyhnout se chybám, pak je tento kurz pro vás tou správnou volbou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu