Nejčastější důvody neindexace vašich stránek

Michal Binka
06.02.2024 10:16

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Nejčastější důvody neindexace vašich stránek“ se zaměřuje na šest nejběžnějších příčin, proč stránky nemusí být indexovány vyhledávači. Tato lekce je součástí kurzu SEO: Audit a analýza reálné indexace vašeho webu, který vede Michal Binka.

Cílem kurzu je naučit se optimalizovat stránky pro vyhledávače. Základním předpokladem úspěšné SEO je, aby vyhledávače věděly o existenci vašich stránek a byly schopné je projít a zaindexovat. Pokud se tak nestane, nemůžete uspět v organickém vyhledávání.

V kurzu se dozvíte, jak fungují vyhledávače, jaké jsou nejčastější důvody neindexace, a jak provést test indexace konkrétní URL na Google a Seznamu. Naučíte se také kontrolovat indexaci stránek v Google Search Console a Seznam Webmaster, získávat všechny URL ze sitemapy přes Collabim pro prověření reálné indexace, a analyzovat všechny URL ze Screaming Frog SEO Spider. Kurz vás také naučí hromadně přidávat neindexované stránky do Seznamu a Googlu pomocí různých metod.

Cílem tohoto kurzu je zjistit reálný stav indexace vašich stránek u vyhledávačů Google.cz a Seznam.cz a identifikovat případné problémy spojené s neindexací. Lekce vám pomůže naučit se předložit neindexované stránky vyhledávačům tak, aby proběhla jejich indexace. Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o technické SEO a chtějí se dozvědět více o analýze indexace stránek.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu