Reklama

Něco o kožešinách

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:49
Něco o kožešinách
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Něco o kožešinách” se dozvíte všechny potřebné informace o materiálu, se kterým budete pracovat při tvorbě ozdob z kožešin. Budete se také dozvídat o případných úpravách, které je potřeba provést na kožešině před samotným šitím.

Tato lekce je součástí kurzu “Ozdoby z kožešin”, který vede Lenka Kapustková. V tomto kurzu se naučíte vyrábět krásné ozdoby z kožešin, které můžete využít například koz čepicím, límcům, vestám nebo štulcům. Kurz vás provede postupně různými technikami a inspiruje vás kreativitou v tvorbě ozdob z kožešin.

Během kurzu se naučíte, jak správně pracovat s kožešinou a jak ji řezat. Následně si vyzkoušíte výrobu bambulí, srdíček a různých druhů broží. Také se dozvíte, jak připevnit ozdoby na čepice, kabelky nebo jiné doplňky. Kurz vám také ukáže, jak kožešinu správně napínat, aby výsledné ozdoby vypadaly co nejlépe.

Lektorka Lenka Kapustková sdílí svou dlouholetou zkušenost v tomto řemesle a předá vám spoustu užitečných tipů a triků. Potřebné pomůcky k výrobě ozdob z kožešin si můžete lehce pořídit v galanterii nebo je máte možná již doma.

Kurz “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové je vhodný pro všechny, kdo mají rádi kožešinové výrobky. Všechny ozdoby v kurzu jsou ušité ručně, ale pokud máte možnost použití kožešnického šicího stroje, naučíte se také pracovat s ním. Lektorka vám v bonusovém videu ukáže práci s kožešnickým strojem.

Připojte se k tomuto zajímavému kurzu a získejte nové dovednosti v tvorbě ozdob z kožešin.

Vstoupit do kurzu

Reklama