Natírané listy

Jana Veselá
06.02.2024 09:12

Vstoupit do kurzu

Dobře, takže zde je unikátní popis lekce „Natírané listy“ vlastními slovy:

V této lekci se naučíme, jak si vyrobit krásné listy s pomocí speciálního natíracího procesu. Natírané listy jsou velmi populární technika vytváření jedinečných a přírodních šperků. Na této lekci se dozvíte, jak připravit listy, jak správně aplikovat barvu na povrch listu a jak dosáhnout žádoucího efektu.

Lektor Jana Veselá je zkušená šperkařka s dlouholetou praxí a ráda předává své znalosti a dovednosti dál. V této lekci vám ukáže jednoduchý a efektivní způsob, jak vytvořit krásné natírané listy, které budou vypadat jako skutečné.

Lekce je součástí kurzu „Výroba stříbrných šperků“, který se zaměřuje na práci se speciálním materiálem Art Clay Silver. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé šperkaře a nabízí širokou škálu technik a postupů, které vám umožní vytvořit jedinečné stříbrné šperky.

Pokud vás tato lekce zaujala, neváhejte se přihlásit do kurzu „Výroba stříbrných šperků“ a objevte skvělý svět tvorby šperků. Jana Veselá vám krok za krokem ukáže, jak si vytvořit krásné a originální šperky pomocí techniky natíraných listů. Tato lekce je skvělou příležitostí naučit se novou techniku a vytvořit si vlastní unikátní šperky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu