Napínání kožešiny

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:52
Napínání kožešiny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce se zabývá technikou napínání kožešiny. Pokud chcete vytvořit krásné a profesionálně vypadající výrobky z kožešin, je důležité naučit se správně napínat kožešinu. V tomto videu vám lektorka Lenka Kapustková ukáže, jak postupovat při napínání kožešiny a jak dosáhnout perfektního výsledku.

Lekce je součástí kurzu “Ozdoby z kožešin”, který je veden Lenkou Kapustkovou. Tento kurz vám umožní naučit se vyrábět různé ozdoby z kožešin, jako jsou bambule, srdíčka, brože nebo obaly na mobil. Lenka vám ukáže, jak správně pracovat s kožešinou, jak ji řezat a jak připevnit ozdoby na různé druhy výrobků, jako jsou čepice nebo kabelky.

Lenka je zkušená lektorka, která se řemeslu věnuje již mnoho let. V kurzu vám předá své bohaté zkušenosti a triky, které vám pomohou při výrobě kožešinových ozdob. Pro výrobu budete potřebovat jednoduché pomůcky, které si snadno pořídíte v galanterii.

Kurz “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové je vhodný pro všechny, kdo mají rádi kožešinové výrobky. Pokud máte k dispozici kožešnický šicí stroj, lektorka vám také ukáže, jak s ním pracovat. V posledním bonusovém videu se dozvíte více o práci s kožešnickým strojem.

Přidejte se k Lenkě do kurzu a začněte si vytvářet krásné ozdoby z kožešin!

Vstoupit do kurzu

Reklama