Nanášení barev na zdi

Hana Danková
06.02.2024 01:26
Nanášení barev na zdi
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Nanášení barev na zdi” se naučíte, jak dokonale nanášet barvy na zdi a vytvářet tak krásné barevné přechody. Tato lekce je součástí kurzu “Kurz malby – Život ve městě”, který vede lektorka Hana Danková.

V tomto kurzu se budete učit malovat městské scenerie, budovy, lidi a ulice. Můžete použít olejové, akrylové nebo kvašové barvy. Lektorka Hana Danková se zaměří na specifika malování města, jako je perspektiva rovných i zahnutých ulic, barvy fasád na slunci a ve stínu, malování lidí v pohybu a městské zeleně.

V kurzu se naučíte volit a nanášet správné barvy na fasády, malovat lidi na rovné i stoupající ulici, malovat zeleň ve městě, pracovat s perspektivou, malovat tenké čáry, malovat město v dešti a malovat lidi v pohybu.

Kurz dále obsahuje videa s názvem Amsterdam, ve kterých lektorka vysvětluje, jak si z vlastních fotografií poskládat obrázek města.

“Kurz malby – Život ve městě” je určen pro pokročilé malíře, kteří již umí pracovat se zvolenými barvami. Po absolvování kurzu budete schopni malovat město s perspektivou, rozumět rozdílům mezi malováním postav v klidu a v pohybu a vaše městské obrázky budou opravdu živé.

Vstoupit do kurzu

Reklama