Nádraží slovíčka

Jaroslav Konvička
06.02.2024 01:28

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci s názvem „Nádraží slovíčka“ se budeme věnovat slovíčkům a frázím, které vám pomohou orientovat se na nádraží. Tato lekce je součástí kurzu „Cestovní angličtina“ s lektorem Jaroslavem Konvičkou.
Kurz „Cestovní angličtina“ je navržen tak, aby vám pomohl překonat jazykovou bariéru při cestování. S lektorem Jaroslavem Konvičkou se naučíte základní slovíčka a fráze, které budete potřebovat na svých cestách.
Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro středně pokročilé. Každá lekce se zaměřuje na konkrétní situaci, se kterou se při cestování setkáte, a poskytuje vám potřebné znalosti.
V tomto kurzu se naučíte, jak se zeptat na cestu, jak si objednat taxi, jak se zeptat na čas, jak si vyřídit rezervaci v hotelu, jak se domluvit na nádraží, v autobuse, na letišti, jak si objednat v restauraci a co dělat v nouzových situacích jako je nemoc, krádež nebo zranění.
Budete se učit praktická slovíčka, otázky a fráze, které skutečně použijete při cestování. Naucíte se také, jak zavolat pomoc v nouzových situacích a jak se domluvit s lékařem nebo policií. Lektor také myslel na úplné začátečníky a v kurzu zahrnul lekce o číslech a určování času. S cestovní angličtinou se neztratíte v zahraničí!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu