Mozaikový obrázek

Martina Regnerová
06.02.2024 05:56

Vstoupit do kurzu

Ve druhém díle lekce „Mozaikový obrázek“ se pod vedením lektorky Marty Regnerové pustíme do tvorby keramického mozaikového obrázku. Když se naučíme základy techniky mozaiky, otevře se nám celý svět možností, jak vytvořit unikátní a působivý dílo.

Lekce „Mozaikový obrázek“ je součástí kurzu „Keramická mozaika I.“, který vás provede základy této umělecké techniky. Pod vedením zkušené lektorky se dozvíte, jak si odlišit keramickou mozaiku od ostatních typů mozaik, na jaké povrchy ji můžete aplikovat a jakým podkladem budete pracovat. Seznámíte se s nezbytnými pomůckami a nástroji a objevíte rozmanitost materiálů, které je možné do mozaiky zakomponovat. Kurz vám také ukáže, jak vytvářet keramické střepy a jak je správně upravit. Naučíte se správně lepit připravený materiál na podklad a jak správně spárovat a leštit mozaiku.

Kurz „Keramická mozaika I.“ vám otevře dveře do fascinujícího světa této umělecké techniky. Mozaika je uměleckým řemeslem s dlouhou historií, které si i dnes získává mnoho příznivců. S minimem nástrojů a materiálu dokážete vytvořit unikátní dílo, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

Lektorka Martina Regnerová je zkušenou výtvarnicí a dlouhodobě vyučuje kurzy mozaiky a keramiky. Kurzy pořádá nedaleko Prahy a je známá svou kreativitou a schopností předat své znalosti a zkušenosti svým studentům. Přidejte se k ní a objevte magický svět keramické mozaiky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu