Montáž kabelky

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:14

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se budeme věnovat montáži kabelky. Po přípravách a řemeslném zpracování je konečně čas dát kabelce finální podobu. Naučíte se, jak správně složit všechny díly dohromady a získat tak funkční a profesionálně vypadající kabelku.

Tato lekce je součástí kurzu „Šití kožených kabelek“, který vede zkušená lektorka Iva Držmíšková. Kurz vás naučí pracovat s pravou kůží a umožní vám vyrobit si vlastní originální kabelku. Díky jednoduchým technikám a postupům, které vám lektorka představí, budete schopni vytvořit kvalitní a jedinečný produkt i bez drahého nářadí a strojů.

V kurzu se dozvíte, jaké pomůcky a kůži budete potřebovat, jak provést správné krájení, lepení a sešívání kůže, a jak vyrobit praktický stojánek na mobil a pouzdro na karty. Lektorka vám také ukáže, jak profesionálně leštit hrany kůže. Nejenže se naučíte vytvořit jednu kabelku podle šablony, ale také získáte nápady a tipy na originální varianty.

Iva Držmíšková vás provede všemi kroky a sdílí s vámi své osobní tipy a triky, které zjednoduší vaši práci a ušetří vám peníze. Budete schopni vyrobit jedinečnou kabelku nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Kurz vám také nabídne dvě možnosti, jak můžete kabelku nosit – s elegantním řetízkem nebo s textilním popruhem s koženým zakončením, který dodá kabelce úplně jiný vzhled.

Kromě toho se dozvíte i základy péče o koženou kabelku, aby vydržela mnoho let. A pokud máte malou slečnu, budete mít možnost si ušít i kabelku pro ni.

Připojte se k lekci a zažijte radost ze vytvoření vlastní kabelky s jedinečným designem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu