Mining
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem Mining se budeme zabývat významem termínu “Mining” a tím, jak ho správně používat. Tato lekce je součástí kurzu Investiční angličtina, který je veden lektorem Jaroslavem Konvičkou.

Investiční angličtina je kurz, který slouží jako anglicko-český videoslovník nejčastěji používaných výrazů a pojmů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se zorientovat v anglických pojmech, které jsou v současné době v této oblasti velmi časté. Kurz Investiční angličtina vám pomůže osvojit si tyto pojmy pro lepší porozumění investicím.

V rámci tohoto kurzu se naučíte nejen co jednotlivé anglické pojmy znamenají, ale také jak je správně používat v kontextu investic. Lektor vám představí také fungování kryptoměnové peněženky a ukáže vám, jak si vyzkoušet obchodování nanečisto.

Kurz Investiční angličtina je rozdělen do lekcí, které se skládají ze dvou částí. V první části lektor vysvětlí význam konkrétních termínů a pojmů. Ve druhé části kurzu vám představí jejich použití na anglických větách, které pečlivě vybral a přizpůsobil tak, aby bylo zřejmé, jak daný pojem použít v praxi a lépe pochopit jeho význam.

V součásti kurzu je i popis nákupu akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete vyzkoušet. Odkaz na toto virtuální portfolio najdete v popisku posledního videa kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama