Mimořádné situace slovíčka

Jaroslav Konvička
06.02.2024 01:30
Mimořádné situace slovíčka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Mimořádné situace slovíčka” se budete učit slovíčka, která se vám budou hodit při komunikaci s lékařem. Tato lekce je součástí kurzu “Cestovní angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou.

Cílem kurzu je naučit se základní slovíčka a fráze, které budete potřebovat při cestování. Kurz je vhodný pro začátečníky až středně pokročilé a zaměřuje se na reálné situace, se kterými se při cestování setkáte.

V kurzu se naučíte například, jak se zeptat na cestu, jak si objednat taxi, jak se zeptat na čas nebo jak si vyřídit rezervaci v hotelu. Dále se naučíte, jak se domluvit na nádraží, v autobusu nebo na letišti. Také se budete učit, jak si objednat v restauraci a jak se poradit v nouzových situacích, jako je nemoc, krádež nebo zranění.

Lekce “Mimořádné situace slovíčka” je zaměřena právě na situace, kdy budete chtít komunikovat s lékařem. Naučíte se praktická slovíčka, otázky a fráze, které budete skutečně potřebovat. Tím se budete cítit lépe připraveni a sebejistější v případě, že se ocitnete v nějaké mimořádné situaci.

Kurz “Cestovní angličtina” je skvělou pomůckou pro všechny, kteří se chystají na dovolenou a potřebují se naučit základy angličtiny. Lektor se zaměřuje na praktické situace a všechny lekce jsou připraveny s ohledem na konkrétní prostředí, ve kterém se při cestování nacházíte.

V případě, že Vás zajímá podrobnější popis kurzu, klikněte na odkaz výše.

Vstoupit do kurzu

Reklama