Metodika – přenášení zón

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Metodika – přenášení zón“ se dozvíte o teorii přenášení zón z těla na chodidlo. Jedná se o další důležitý krok ve výuce reflexní terapie nohy, která je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“, který vás provede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. V tomto kurzu se naučíte základy reflexologie, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů či částí těla a kdy je terapie vhodná.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, kterou je možné praktikovat bez jakéhokoli vybavení jen s pomocí rukou. Pomocí působení na reflexní plošky na noze můžeme pomoci sobě nebo svým blízkým s řadou neduhů a potíží a podpořit tak svoje zdraví.

V kurzu „Reflexní terapie nohy“ se dozvíte například o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech této metody, anatomii nohy, orientačních bodech na noze nebo o tom, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Budete se také učit, jak ovlivňovat tyto reflexní plošky.

Technika reflexní terapie je dlouhodobě ověřená a díky moderním poznatkům anatomie nohy je možné se do ní snadno a rychle proniknout. V kurzu reflexní terapie nohy vás lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková seznámí se všemi potřebnými informacemi a naučí vás, jak pomocí této techniky zlepšit svoje zdraví.

Nebudete toto učení absolvovat pouze teoreticky, ale budete cvičit na sobě i na ostatních účastnících kurzu. Lektorka se bude věnovat každému z vás individuálně a bude vám poskytovat zpětnou vazbu, což je velká výhoda online formy kurzu.

Pokud máte zájem o reflexní terapii nohy a ovlivňování reflexních plošek, přihlaste se do kurzu „Reflexní terapie nohy“ a získejte znalosti a dovednosti potřebné k jejímu praktikování.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu