Město v dešti

Hana Danková
06.02.2024 01:27

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Město v dešti“ se lektorka Hana Danková podělí o své znalosti a tipy o malování města v deštivém počasí. Tato lekce je součástí kurzu „Kurz malby – Život ve městě“, ve kterém se naučíte malovat různé městské scenerie, budovy, lidi a ulice. V kurzu se budete věnovat perspektivě ulic, barvám fasád i ve stínu, malování lidí v pohybu a také zeleni ve městě.

Hana Danková vám ukáže, jak správně volit a nanášet barvy na fasádách, jak malovat lidi na různých typech ulic, jak zachytit zeleň ve městě, přesně vytvářet tenké čáry a pracovat s perspektivou. V této konkrétní lekci se naučíte, jak zachytit deštivou atmosféru města a jak malovat lidi v pohybu za deště.

Kurz „Kurz malby – Život ve městě“ je vhodný pro pokročilé malíře, kteří již umějí pracovat s barvami a mají základní znalosti malování. K vytvoření vlastních městských obraze budete potřebovat buď vlastní fotografie města, nebo si je můžete vytvořit pomocí několika různých fotografií. Hana Danková vám vysvětlí tuto techniku ve videu s názvem Amsterdam.

Prostřednictvím kurzu „Kurz malby – Život ve městě“ získáte znalosti a dovednosti potřebné k malování města s důrazem na perspektivu a malování postav v pohybu. Vaše městské obrazy budou díky tomu vypadat živě a realisticky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu