Reklama

Marilyn Monroe – finální úprava obrázku

Petra Cibulková
06.02.2024 01:36
Marilyn Monroe – finální úprava obrázku
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci se budete učit dokončovat portrét Marilyn Monroe. Po předchozích lekcích a malých úpravách už jste téměř hotovi s dokončením portrétu. V této lekci se zaměříte na poslední jemné úpravy, které dodají portrétu dokonalost. Budete se učit, jak vytvořit přechody v barvě, jak vytvořit ostřejší linie a jak dodat portrétu ten správný dojem.

Tato lekce je součástí kurzu “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem” s Petrou Cibulkovou. V tomto kurzu se naučíte techniku malby suchým štětcem, která je ideální pro malování portrétů. Budete se učit, jak přenášet portrét z fotografie na plátno, jak vytvářet přechody při stínování, jak si vyrobit šablony pro malování suchým štětcem a jak kreslit tenké linky. Technika malby suchým štětcem vám umožní vytvářet portréty, které vypadají velmi realisticky.

Pokud chcete naučit malovat portréty suchým štětcem a vytvářet svá vlastní umělecká díla, je tento kurz pro vás tou správnou volbou. Buďte připraveni na vynikající výsledky a objevte radost z malování.

Vstoupit do kurzu

Reklama