Reklama

Marilyn Monroe – detaily obličeje a úprava rtů

Petra Cibulková
06.02.2024 01:36
Marilyn Monroe – detaily obličeje a úprava rtů
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Marilyn Monroe – detaily obličeje a úprava rtů” se budete učit o technikách malby detailů rtů a obličeje portrétu. Tato lekce je součástí kurzu “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem”, který vede jeho lektorka Petra Cibulková. Celý kurz je zaměřen na techniku suchého štětcem (dry brush) při malování portrétů.

V kurzu se budete učit, jak malovat technikou suchého štětce a přenášet portrét z fotografie na plátno. Petra vám ukáže, jak vytvářet přechody při stínování, jak si vyrobit šablony pro malování suchým štětcem a jak vytvářet ostré hranice v malbě pomocí šablon. Také se dozvíte, jak kreslit tenké linky štětcem.

Technika dry brush je relativně nová a běžně se používá při malování portrétů. Technika se nejčastěji používá s černou nebo hnědou olejovou barvou a umožňuje vytvářet portréty, které vypadají téměř jako fotografie.

Pokud máte zájem o malování portrétů suchým štětcem a úpravu rtů a obličeje Marilyn Monroe, doporučujeme vám tento kurz, který vám umožní naučit se techniku suchého štětce a vytvořit nádherná vlastní umělecká díla.

Vstoupit do kurzu

Reklama