Malování voskovkami

Monika Brýdová
06.02.2024 05:51

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se naučíme malovat voskovkami na textil. Možná by vás napadlo, že voskovky jsou vhodné pouze pro malování na papír nebo plátno, ale opak je pravdou! Voskovky jsou skvělý nástroj pro tvorbu originálních a barevných vzorů na textilu.

V lekci budeme pracovat s různými typy voskovek a naučíme se, jak je správně používat a jak dosáhnout nejlepších výsledků. Ukážeme si různé techniky malování voskovkami na textil, jako je malování klasicky nebo pomocí smirkového papíru.

Nejenže se naučíte aplikovat voskovky na textil, ale také si vyzkoušíme různé vzory a tvary. Budeme kombinovat různé barvy voskovek a vytvářet nádherné a originální dekorace na trička, šaty nebo další textilní předměty.

Voskovky jsou skvělým nástrojem pro tvorbu vlastních designů na textilu. Ať už si přejete vytvořit jednoduchý a barevný vzor nebo zdobit textil složitějším a podrobnějším motivem, voskovky jsou pro vás správnou volbou.

Těším se na vás na lekci „Malování voskovkami“ v rámci kurzu „Textilní techniky“ s lektorkou Monikou Brýdovou. Nejenže se naučíte nové techniky, ale také si užijete zábavné a kreativní hodiny plné barevného malování a tvorby. Přijeďte se přidat k nám a vytvořit si vlastní originální kousek textilu!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu