Malba na tmavém pozadí – bonusový díl

Hana Danková
06.02.2024 00:41

Vstoupit do kurzu

V tomto bonusovém dílu kurzu „Malování špachtlí – Krajina“ s Hanou Dankovou se dozvíte, jak malovat na tmavém pozadí a jak využít barvu podkladu. Tato lekce je určená pro mírně pokročilé, kteří již mají zkušenosti s malbou a umí pracovat s barvami.

Lekce vás provede technikou malování na barevný podklad, který přidává nový rozměr a hloubku vašim obrazům. Budete se učit, jak správně kombinovat a nanášet barvy na tmavý podklad, abyste dosáhli požadovaných efektů. Hanina pokyny a tipy vám pomohou pochopit různé techniky a tahy špachtlí.

V průběhu kurzu jste se naučili malovat jednotlivé prvky krajiny špachtlí – stromy, oblohu, mraky, cesty, vodu a další. Bonusový díl vám poskytne další možnost rozšířit vaše znalosti a dovednosti v malbě špachtlí.

Po absolvování kurzu „Malování špachtlí – Krajina“ s Hanou Dankovou budete schopni malovat své vlastní originální obrazy krajiny špachtlí. Vaše obrazy budou mít vlastní kouzlo, které vytvoříte použitím techniky malování na tmavém pozadí.

Těšit se můžete na jedinečnou zkušenost a inspiraci, kterou vám tento kurz poskytne. Připojte se k Haně Dankové a objevte kouzlo malby špachtlí na tmavém podkladu. Vydejte se na cestu za vlastními uměleckými výtvory a objevte radost a uvolnění, které vám malování přináší.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu