Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Lýtko“ je součástí online video kurzu „Kurz tejpování – Jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek“, který vede fyzioterapeutka Mgr. Eliška Peterková. Tato lekce se zaměřuje na zkrácení a přetížení lýtek a napětí Achillovy šlachy a jak jim lze účinně pomoci pomocí tejpování.

Tejpování, také nazývané kineziotaping, je rehabilitační technika, která využívá speciální pružné pásky, známé jako tejpovací pásky, k podpoře tělesných funkcí. Tyto pásky jsou navrženy tak, aby napodobovaly pružnost a tloušťku lidské kůže, což umožňuje volný pohyb bez omezení. Jsou aplikovány na kůži v specifických vzorech, které závisí na cílené anatomické oblasti a požadovaném terapeutickém účinku.

V případě zkrácení a přetížení lýtek a napětí Achillovy šlachy může tejpování pomoci zmírnit obtíže a napětí. V lekci se dozvíte, jak správně připravit kůži na aplikaci tejpovací pásky a jaké jsou základní techniky aplikace. Lektor, Mgr. Eliška Peterková, vám ukáže, jak správně tejpovat lýtko a jak tím získat úlevu.

Tejpování je velmi oblíbenou technikou využívanou jak u vrcholových sportovců, tak u lidí trpících chronickými bolestmi. Tejpovací pásky mohou pomoci nejen s úlevou od bolesti zad a svalů, ale také s lepším postavením kloubů. V kurzu se naučíte také tejpovat základní klouby a svaly.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří by se chtěli naučit správně pracovat s tejpovacími páskami a získat tak nástroj pro úlevu od bolesti zad, kloubů a svalů. Staňte se mistry kineziotapingu s online video kurzem „Kurz tejpování – Jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek“ vedeným fyzioterapeutkou Mgr. Eliškou Peterkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu