Lymfatický systém – tříselné uzliny

Lymfatický systém – tříselné uzliny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se budeme věnovat lymfatickému systému a konkrétně tříselným uzlinám. Budeme se zabývat stimulací reflexních plošek těchto uzlin, které jsou součástí lymfatického systému. Lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který je veden lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou.

Kurz “Reflexní terapie nohy” je zaměřen na základy reflexologie. Lekorka vás provede historií této techniky, ukáže vám, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze a poví vám, kdy je reflexní terapie vhodná. Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která nepotřebuje žádné vybavení a může pomoci při řadě neduhů a potíží, přičemž podporuje zdraví.

V kurzu se dozvíte také o kontraindikacích reflexní terapie, o základních principech této metody, anatomii nohy, orientačních bodech na noze a o různých způsobech, jak ovlivňovat reflexní plošky. Technika reflexní terapie je ověřená staletími a moderní poznatky anatomie nohy vám pomohou rychleji se s touto technikou seznámit.

Celý kurz reflexní terapie nohy se zaměřuje na evropskou reflexní terapii. Lekorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám představí své znalosti a zkušenosti z této terapie, kterou zkombinuje s principy čínské medicíny a jemnějším přístupem. Kurz je vhodný pro každého, od laiků po lékaře, a umožňuje vám učit se z pohodlí vašeho domova.

Přidejte se k tomuto online videokurzu Reflexní terapie nohy a objevte účinnou techniku, která vám může pomoci zlepšit zdraví a pohodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama