Lymfatický systém – podpažní uzliny

Lymfatický systém – podpažní uzliny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci reflexní terapie nohy se budeme věnovat stimulaci reflexních plošek podpažních uzlin. Tato technika je součástí kurzu “Reflexní terapie nohy”, který vás provede základy reflexologie a ukáže, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla.

Reflexní terapie nohy je technika alternativní medicíny, která využívá působení na reflexní plošky na noze pro podporu zdraví a léčbu různých potíží. V rámci kurzu se dozvíte o historii této techniky, kontraindikacích reflexní terapie, základních principech této metody, anatomii nohy, orientačních bodech na noze a jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Zjistíte také, jak můžete ovlivňovat tyto reflexní plošky.

Reflexní terapie nohy je osvědčenou technikou, která vám může pomoci zlepšit zdraví a pohodu. V kurzu vás provede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti s touto technikou a již školila stovky účastníků, od laiků po lékaře. Jejím cílem je předat vám své znalosti a zkušenosti co nejefektivněji, a proto vám nabízí možnost online vzdělávání z pohodlí domova.

Tento kurz se zaměřuje na “evropskou” reflexní terapii nohy, která se rozvíjela zejména v Německu a v České republice. Miroslava Kuprová Stodůlková se inspirovala různými systémy reflexní terapie a promítla do nich své znalosti anatomie a fyziologie lidského těla.

Připojte se k tomuto kurzu reflexní terapie nohy a objevte možnosti, které vám tato technika může nabídnout pro vaše zdraví a pohodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama