Lymfatický systém – pánev

Lymfatický systém – pánev
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci kurzu Reflexní terapie nohy se budeme věnovat lymfatickému systému v oblasti pánevní oblasti. Miroslava Kuprová Stodůlková, zkušená lektorka a odbornice v reflexní terapii, nám představí reflexní plošku lymfatického systému v této části těla.

Lymfatický systém je důležitou součástí našeho těla, která hraje klíčovou roli při ochraně před infekcemi a odstraňování odpadních látek. V tejto lekci se dozvíme, jak najít reflexní plošku lymfatického systému v pánevní oblasti a jak ji stimulovat pomocí reflexní terapie nohy.

Tato lekce je součástí kurzu Reflexní terapie nohy vedeného Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Kurz je zaměřen na základy reflexologie a naučí nás, jak najít a stimulovat reflexní plošky na noze, které odpovídají jednotlivým orgánům a částem těla. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří se už s reflexní terapií seznámili.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která se zaměřuje na působení na reflexní plošky na noze. Tato technika je jednoduchá a není k jejímu provádění třeba žádné vybavení. Stimulace reflexních plošek na noze může mít pozitivní vliv na celkové zdraví a pomoci nám od odstranění různých potíží a neduhů.

V rámci kurzu Reflexní terapie nohy se dozvíte mimo jiné i historii této techniky, principy reflexní terapie, základní orientační body na noze a mnoho dalšího. Miroslava Kuprová Stodůlková nám poskytne veškeré znalosti a dovednosti, abychom byli schopni reflexní terapii nohy efektivně provádět a využívat ji pro zlepšení svého zdraví.

Pokud se chcete naučit reflexní terapii nohy a vyzkoušet její účinky na vlastním těle, připojte se k tomuto kurzu. Budete příjemně překvapeni, jak jednoduchá a přitom účinná tato technika může být.

Vstoupit do kurzu

Reklama