Lymfatický systém – apendix

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Lymfatický systém – apendix“ je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“. Tato lekce je vedená lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Lekce se zaměřuje na reflexní plošku apendixu, kterou nalezneme na nártní straně nohy. Tato reflexní ploška je velmi důležitá, avšak při podezření na zánět slepého střeva (apendicitidu) by se neměla stimulovat. V takovém případě je vždy nezbytné vyhledat lékařskou pomoc a podrobit se vyšetření.

Kurz „Reflexní terapie nohy“, kterého je tato lekce součástí, je veden podrobně kvalifikovanou lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou, která vám představí základy reflexologie a ukáže, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze. Kurz vás seznámí s historií reflexní terapie, principy této metody, anatomii nohy a orientačními body na noze. Naučíte se také, jak ovlivňovat reflexní plošky a jak reflexní terapie může přispět ke zdraví a pohodlí.

Reflexní terapie je technika alternativní medicíny, která nevyžaduje žádné speciální vybavení a pracuje se pouze s rukama. Tato technika je založená na staletími ověřených principech a může vám pomoci při řadě zdravotních problémů a obtíží. Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou terapeutkou reflexní terapie a ve svých kurzech předává své znalosti a zkušenosti, aby i vy mohli získat dovednosti potřebné k používání reflexní terapie.

Tento kurz reflexní terapie nohy vám umožní proniknout do této techniky během krátké doby pomocí videí, která vám ukáží, jak pracovat s reflexními ploškami na noze. Kurz je určený jak pro odborníky, tak pro laiky a nabízí možnost online vzdělávání přímo z pohodlí vašeho domova.

Jelikož je reflexní terapie nohy dědictvím minulých civilizací a využívá pozorovací talent a intuici, je důležité se k této technice přistupovat s úctou. Miroslava Kuprová Stodůlková si toto dědictví cení a zároveň do něj promítá moderní poznatky anatomie a fyziologie lidského těla, principy čínské medicíny a jemnější přístup. V tomto kurzu reflexní terapie nohy se s vámi ráda podělí o své znalosti a lásku k této technice.

(a zdrojový popis kurzu)

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu