Lokalizace 5. metatarzu

Lokalizace 5. metatarzu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V šestnáctém dílu kurzu Reflexní terapie nohy se budeme zabývat lokalizací 5. metatarzu, která je jedním z velmi důležitých orientačních bodů na noze. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vám představí tuto část nohy a ukáže vám, jak ji najít a správně používat při reflexní terapii.

Kurz Reflexní terapie nohy vás seznámí se základy reflexologie a naučí vás najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze. Reflexní terapie je alternativní medicínská technika, kterou můžete praktikovat bez speciálního vybavení, pouze pomocí svých rukou. Tato terapie vám může pomoci zlepšit zdraví a zmírnit různé neduhy a potíže.

Ve výukovém kurzu se dozvíte o historii reflexní terapie, kontraindikacích této metody, základních principech a anatomii nohy. Lektor vás provede orientačními body na noze a naučí vás, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Také se dozvíte, jakými způsoby můžete ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie nohy je technika, která byla ověřena staletími praxe. Díky moderním poznatkům anatomie nohy a možnosti učit se prostřednictvím videí se můžete do této techniky velmi rychle seznámit. Miroslava Kuprová Stodůlková vám v kurzu předá své znalosti a zkušenosti, které již využilo mnoho účastníků kurzů. Reflexní terapie nohy je jednou z technik, kterou se naučíte prostřednictvím online vzdělávání, což vám umožní studovat pohodlně z domova.

Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušenou reflexní terapeutkou, která se věnovala různým systémům reflexní terapie. V tomto kurzu se zaměřuje na evropskou reflexní terapii nohy, kterou rozvíjela například Hanne Marquardt v Německu. Miroslava Kuprová Stodůlková přistupuje k této technice s respektem za minulé civilizace a přidává do ní svůj vlastní přístup, založený na anatomii, fyziologii a principech čínské medicíny.

Pokud vás zajímá reflexní terapie nohy a chcete se naučit tuto techniku, můžete se přihlásit do kurzu Reflexní terapie nohy a zlepšit svoje zdraví prostřednictvím této účinné metody.

Vstoupit do kurzu

Reklama