Live photos a dokonalá simulace dlouhé expozice. Naprosto vymazlená funkce – video pro iPhony.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:29

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme věnovat jedné z vymožeností iPhonů – funkci Live Photos, která umožňuje vytvořit skvělé fotografie pomocí simulace dlouhé expozice. Tato funkce je oblíbená u mnoha uživatelů a díky ní můžete vytvářet kreativní snímky, které budou vypadat jako by byly pořízeny profesionální zrcadlovkou.

Lektor Josef Cvrček vám ukáže, jak tuto funkci využít naplno a jak dosáhnout dokonalých výsledků s vaším iPhonem. Během lekce se dozvíte, jak správně pořizovat Live Photos, jak je editovat a jak dosáhnout efektu dlouhé expozice. Za použití této funkce budete schopni vytvářet ohromující snímky, které zaujmou ostatní.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který je zaměřen na využití potenciálu mobilních telefonů při fotografování. Kurz vám pomůže rozšířit vaše fotografické schopnosti a naučit se vytvářet špičkové snímky pomocí vašeho mobilu. Lektor Josef Cvrček vás provede různými aspekty mobilní fotografie, včetně práce s kompozicí, využití přirozeného světla, technických aspektů a editace fotografií přímo v mobilním zařízení. Kurz je vhodný jak pro majitele iPhonů, tak pro majitele telefonů s operačním systémem Android.

Přidejte se k našemu kurzu a objevte, jak můžete vytvářet skvělé fotky s vaším mobilem!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu