Lidé v dálce – zachycení pozice těla

Hana Danková
05.02.2024 23:59

Vstoupit do kurzu

V lekci „Lidé v dálce – zachycení pozice těla“ se naučíte jednoduchý a přitom živý způsob, jak zachytit postavu v dálce. Tato dovednost bude častou součástí vašich obrázků ve stylu urban sketchingu. Lekce je součástí kurzu „Kreslení technikou urban sketching“ s lektorkou Hanou Dankovou, který vám poskytne veškeré dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali skutečným urban sketcherem.

Urban sketching, moderní výtvarná technika kombinující kresbu a malbu, se stává stále populárnější. Kurz Hany Dankové vám umožní objevit fascinující svět urban sketchingu a získat dovednosti potřebné k zachycení unikátní atmosféry a perspektivy v okolí. Kurz vás provede základy kresby podle skutečnosti, práce s perspektivou, skicováním interiérů a různými technikami a pomůckami pro urban sketching.

Po absolvování kurzu budete schopni kreslit autentické obrázky ve stylu urban sketchingu a tím obohatit svůj život o tuto kreativní a uvolňující aktivitu. Bez ohledu na váš současný level uměleckých schopností, kurz vám poskytne potřebné dovednosti a přinese nové zážitky. Připojte se k řadě nadšených urban sketcherů a objevte krásu městských scenérií a jednoduchou kresbu lidí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu