Lidé v dálce v praxi

Hana Danková
05.02.2024 23:59
Lidé v dálce v praxi
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Lidé v dálce v praxi” se budete věnovat malbě postav na ulici. Využijete kombinovanou techniku a použijete akrylové barvy a markery. Tato lekce je součástí kurzu “Kreslení technikou urban sketching” vedeného lektorkou Hanou Dankovou.

V tomto kurzu se budete učit moderní výtvarnou techniku, která spojuje kresbu a malbu – urban sketching. Naučíte se zachytit atmosféru okamžiku a perspektivu ulic a dění v okolí. Urban sketching vám také umožní vytvářet obrázkový deník z vašich cest.

Hana Danková vám v rámci kurzu předá základy kresby podle skutečnosti, práci s perspektivou a skicování interiérů. Dále se dozvíte, na co se zaměřit při kreslení podle skutečnosti a jak správně nakreslit domy a ulice v perspektivě. Kurz vám také umožní objevit různé techniky práce s tužkou, pastelem, inkousty a akvarely, které budou přínosné pro dosažení požadovaných efektů a vytvoření autentických obrázků.

Po absolvování kurzu budete schopni kreslit vlastní obrázky ve stylu urban sketchingu a obohatit tak svůj život o tuto kreativní aktivitu. Ať už jste začátečník nebo zkušený kreslíř, tento kurz vám přinese nové zážitky a možnost rozvíjet své umělecké schopnosti. Připojte se k nadšeným urban sketcherům a objevte krásu městských scenérií a jednoduchou kresbu lidí.

Vstoupit do kurzu

Reklama