Leverage

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:31

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Leverage“ se budete učit, co znamená výraz „Leverage“ a jak ho správně používat. Tato lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“, který vám pomůže se seznámit s nejčastěji používanými výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Kurz vám poskytne anglicko-český videoslovník, který vám usnadní orientaci v anglických pojmech, jež jsou v investičním prostředí běžně užívány.

Lekce „Leverage“ vás seznámí s tím, co přesně tento pojem znamená a jak ho správně aplikovat. Lektorem kurzu je Jaroslav Konvička, který vám postupně vysvětlí význam jednotlivých termínů z oblasti investic. Ve druhé části lekce pak máte možnost vidět jejich použití v kontextu anglických vět.

Celý kurz je rozdělen na několik lekcí, přičemž každá lekce se skládá ze dvou částí. V první části vám Jaroslav Konvička detailně vysvětlí význam konkrétních termínů z oblasti investic. Ve druhé části lekce budou tyto pojmy aplikovány v praktických anglických větách, které byly speciálně vybrány tak, aby vám pomohly pochopit jejich skutečný význam a správné užití.

Kurz „Investiční angličtina“ vám také představí, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si můžete vyzkoušet obchodování na virtuálním portfoliu. Lekce je určena nejen začínajícím investorům, ale i těm, kteří se chtějí lépe orientovat v anglických pojmech souvisejících s investicemi.

V případě zájmu o podrobnější informace o kurzu „Investiční angličtina“ můžete navštívit odkaz na popis kurzu výše.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu