Leštění hran kabelky

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:13

Vstoupit do kurzu

V této video lekci se dozvíte, jak správně leštit hrany kabelky, aby vypadaly krásně lesklé. Lektorka Iva Držmíšková vám představí různé možnosti a vychytávky, které vám pomohou dosáhnout úžasného výsledku.

Tato lekce je součástí kurzu „Šití kožených kabelek“ vedeného lektorkou Ivou Držmíškovou. V tomto kurzu se naučíte pracovat s pravou kůží a získáte praktické dovednosti v krájení, lepení a sešívání kůže. Kromě toho se naučíte, jak správně leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně.

Kurz vám také umožní vyrobit si vlastní originální kabelku, která vám přinese radost a zároveň vzbudí obdiv okolí. Důležité je, že si kabelku můžete vyrobit v domácích podmínkách bez nutnosti investice do nákladného sedlářského nářadí.

Ve videích kurzu si můžete stáhnout šablony jednotlivých výrobků a seznam pomůcek s tipy, kde je lze zakoupit.

Celý kurz „Šití kožených kabelek“ vám poskytne kompletní průvodce pro práci s kůží. Naučíte se, jak správně vybrat pomůcky a kůži pro své projekty, jak provádět krájení, lepení a sešívání kůže, a také jak vyrobit různé varianty kabelek pomocí jedné šablony. Lektorka Iva Držmíšková vás bude krok za krokem provádět tímto zajímavým řemeslem a poskytne vám mnoho užitečných tipů a triků.

Po absolvování kurzu budete schopni vytvořit si vlastní unikátní kabelku nejen pro sebe, ale i pro své blízké a známé. Budete také znát správnou péči o koženou kabelku, aby vám vydržela mnoho let.

Těšíme se na vaši účast ve video lekci „Leštění hran kabelky“ a věříme, že si z ní odnesete spoustu nových znalostí a inspirace pro vaše další šití kožených kabelek.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu