Laň – úprava srsti a doladění stínů

Petra Cibulková
06.02.2024 00:20

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Laň – úprava srsti a doladění stínů“ se pod vedením lektorky Petry Cibulkové naučíte provádět úpravy srsti a doladění stínů v obrázku. Tato lekce je součástí kurzu „Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka“, který vede právě Petra Cibulková.

Celý kurz se zaměřuje na kreslení zvířat a kreslení pastelem za využití metody kreslení pravou hemisférou. V kurzu se naučíte nakreslit nejen kočku, laň a veverku, ale také papoušky. V úvodní části kurzu zdarma si vyzkoušíte kreslení papoušků podle barevného kruhu a jejich barevného negativu. Lektorka vám vysvětlí, co jsou komplementární barvy a jak s nimi pracovat.

Během kurzu se dozvíte také, jaké barvy a pomůcky potřebujete pro kreslení pastelem, co je barevný kruh a jak ho používat. Pochopíte principy sladění barev a naučíte se je správně kombinovat při kreslení a malování. Kurz vás též seznámí s tím, jak při kreslení zvířat využít propojení obou mozkových hemisfér a jak přenést předlohu na papír.

Lektorka Petra Cibulková vás provede krok za krokem technikou kreslení pastelem, od přípravy na kreslení až po umělecké zpracování kresby. Tento kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří mají již zkušenosti s kreslením pravou hemisférou. Po absolvování kurzu budete schopni vytvořit skvělé kresby zvířat pastelem, které mohou sloužit jako ozdoba na zdi.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu