Laň – poslední úpravy a domalování očí a skvrn na hřbetu

Petra Cibulková
06.02.2024 00:20
Laň – poslední úpravy a domalování očí a skvrn na hřbetu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Laň – poslední úpravy a domalování očí a skvrn na hřbetu” se zaměříme na dokončení výtvarného díla. Po předchozích krocích je na čase zapracovat na detaily, které udělají laň ještě výraznější. Hned na začátku se budeme věnovat domalování očí, které jsou jedním z klíčových prvků v portrétním kreslení. S pomocí lektorky se naučíme, jak udělat oči realistické a plné života.

Dalším krokem, na který se zaměříme, je domalování skvrn na hřbetu laňe. Tyto skvrny dodají naše laňi přirozený a autentický vzhled. Naučíme se, jak vytvořit realistické textury a jak pracovat s různými odstíny hnědé, kterou přesně odhalíme podle předlohy.

V závěru lekce se věnujeme fixaci výtvarného díla, abychom zajistili jeho dlouhodobou zachováváni kvalitu. Naučíme se, jak správně zafixovat pastelové barvy, tak aby nedocházelo k jejich rozmazání nebo smývání.

Tato lekce je součástí online kurzu “Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka” vedeného lektorkou Petrou Cibulkovou. Tento kurz je určený všem, kteří se chtějí naučit kreslit pastelem různé zvířata a zároveň využít principy kreslení pravou hemisférou. V rámci kurzu se naučíme nejen nakreslit realistické portréty koček, laní a veverek, ale také se seznámíme s technikou kreslení pastelem a správným používáním barevného kruhu.

Pod vedením Petry Cibulkové získáme nejen umělecké dovednosti, ale také pochopíme principy sladění barev a rozvíjíme naši kreativitu. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé umělce, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v kreslení pastelem.

Tak neváhejte a připojte se k online kurzu “Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka” a naučte se nakreslit ty nejkrásnější a nejživější zvířecí portréty pastelem.

Vstoupit do kurzu

Reklama