Laň – náčrt obrysu, barevné pozadí

Petra Cibulková
06.02.2024 00:19
Laň – náčrt obrysu, barevné pozadí
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Laň – náčrt obrysu, barevné pozadí” se budeme věnovat malbě obrysu a přípravě barevného pozadí při kreslení lana. Jako první krok budeme přenášet siluetu laně na papír a poté se budeme zaměřovat na vytvoření atraktivního barevného pozadí.

Tato lekce je součástí kurzu “Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka”, který vede lektorka Petra Cibulková. Kurz vás naučí kreslit zvířata jako kočku, laně a veverku pomocí techniky kreslení pravou hemisférou. Budete také vytvářet pastelové kresby papoušků s motýlem a naučíte se pracovat s komplementárními barvami a barevným kruhem.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, a umožní vám rozvíjet schopnost sladit barvy, což se vám bude hodit nejen při kreslení a malování, ale i v běžném životě. Petra Cibulková vás provede krok za krokem procesem kreslení laně pastelem, od přípravy na kreslení až po dokončení uměleckého zpracování.

Kurz “Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka” vám umožní naučit se techniku kreslení zvířat a kreslení pastelem za využití metody kreslení pravou hemisférou. Ať už jste začátečník nebo máte již nějaké zkušenosti s touto technikou, kurz vás provede krok za krokem a naučí vás kreslit zvířata tak pěkně, že se stanou ozdobou vašich stěn. Lektorka Petra Cibulková je jedním z nejznámějších českých umělců, který vyučuje kreslení pravou hemisférou a její přístup je vhodný pro úplně každého.

Vstoupit do kurzu

Reklama