Kytice z čokoládových bonbonů

Marie Mužíková
06.02.2024 09:38

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Kytice z čokoládových bonbonů“ se budeme věnovat tvorbě jedlé kytice, která může udělat radost vašim blízkým. Účastníci kurzu „Jedlé kytice“ se naučí vytvářet různé druhy kytic pro různé příležitosti. Lektorka Marie Mužíková nás provede postupem, jak z čokoládových bonbonů vytvořit krásnou jedlou kytici.

Kurz „Jedlé kytice“ je vhodný pro ženy, muže i děti a je výbornou aktivitou pro různé oslavy a narozeniny. V kurzu se dozvíme, jak tvořit sladkou kytici nejen pro děti, jak vázat kytice z čokoládových bonbonů, jak uvázat jahodovou kytici, jak vázat kytice ze sušeného ovoce, jak vytvořit klobásové kytice, jak uvázat cigaretové kytice, jak použít do kytice česnek a cibuli a jak uvázat zeleninovou kytici.

Jedlá kytice je perfektním dárkem pro různé příležitosti. Ve videu si ukážeme, jak vytvořit jedlou kytici z bonbonů, lízátek či čokolády. Nejen sladká kytice je oblíbená, ale můžeme také využít ovoce a připravit kytici třeba z jahod. Pro pány je zde možnost vytvořit kytici z klobás nebo cigaretovou kytici. Nechybí ani netradiční přísady jako česnek a cibule, které můžeme použít do kytice. Zeleninová kytice je další možností, kterou se budeme zabývat.

Lektorkou kurzu je Marie Mužíková, která nám představí různé techniky vytváření jedlých kytic. Její tipy a rady nám pomohou vytvořit jedinečné a lahodné kytice, které udělají radost lidem kolem nás. Kurz „Jedlé kytice“ je skvělou příležitostí naučit se novou dovednost a bavit se při tvorbě jedlých kytic.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu