Kožešinový prstýnek

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:52
Kožešinový prstýnek
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Kožešinový prstýnek” se naučíte, jak vytvořit krásný a originální prstýnek zdobený kožešinou. Tato lekce je součástí kurzu “Ozdoby z kožešin”, který vede lektorka Lenka Kapustková.

Kurz “Ozdoby z kožešin” je ideální pro všechny, kteří mají rádi kožešinové výrobky. Během kurzu se naučíte různé techniky práce s kožešinou a zvládnete výrobu různých ozdob, jako jsou čepice, límec, vesta nebo štulec. Lenka vám ukáže, jak správně pracovat s kožešinou, jak ji řezat, napínat a jak vyrábět bambule, srdíčka, brože a další ozdoby. Kromě toho se dozvíte, jak tyto ozdoby připevnit na čepici, kabelku nebo telefon.

Lenka Kapustková je dlouholetou odbornicí v tomto oboru a ráda s vámi podělí o své zkušenosti a tipy, které vám přijdou vhod při výrobě kožešinových ozdob. K výrobě budete potřebovat běžné pomůcky, které máte doma nebo si je snadno pořídíte.

Tento kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Na konci kurzu získáte nejen nové dovednosti, ale také krásné vlastnoručně vyrobené ozdoby.

Vstoupit do kurzu

Reklama