Vstoupit do kurzu

V sedmém dílu kurzu tejpování se budeme zabývat technikou stabilizace kotníku. Tato technika je velmi užitečná, pokud jste si někdy podvrtli kotník. V kurzu se zaměřujeme na praktické využití tejpovacích pásek k úlevě od bolesti a stabilizaci kloubů, a právě technika stabilizace kotníku je jednou ze základních technik, které se naučíme.

Kurz tejpování – Jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek je vhodný pro všechny, kteří chtějí se naučit pracovat s tejpovacími páskami. Lecktor Mgr. Eliška Peterková je zkušenou fyzioterapeutkou, která vám v kurzu ukáže, jak na aplikaci tejpovacích pásek a jak si snadno a rychle ulevit od bolesti zad, kloubů a svalů pomocí těchto speciálních pásek.

V kurzu se naučíte základní techniky aplikace tejpovacích pásek, jak připravit kůži, jak správně tejpovat klouby a svaly. Kromě toho se dozvíte i o využití tejpování pro podporu svalové funkce, úlevu od bolesti, regeneraci a zlepšení stability a pohyblivosti.

Tejpování, známé také jako kineziotaping, je moderní rehabilitační technika, která využívá speciální pružné tejpovací pásky. Tyto pásky jsou navrženy tak, aby kopírovaly pružnost a tloušťku lidské kůže a umožňují volný pohyb bez omezení. Tejpovací pásky se nanášejí na kůži v určitých vzorech a mohou se nosit několik dní, aniž by způsobovaly nepohodlí nebo omezení pohybu.

Pokud vás zajímá moderní rehabilitační technika tejpování a chcete se naučit, jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek, přihlaste se do kurzu tejpování – Jak si ulevit od bolesti pomocí tejpovacích pásek. Mgr. Eliška Peterková vám předá veškeré potřebné znalosti a dovednosti k správné aplikaci tejpovacích pásek a ulevíte si tak od bolesti zad, kloubů a svalů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu