Kontraindikace reflexní terapie

Vstoupit do kurzu

Video lekce s názvem „Kontraindikace reflexní terapie“ je součástí kurzu „Reflexní terapie nohy“ vedeného lektorkou Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Tato lekce se zaměřuje na to, kdy je reflexní terapie nevhodná a kdy bychom ji neměli používat.

Reflexní terapie je jednou z technik alternativní medicíny a nedostatečná znalost kontraindikací může vést k nežádoucím účinkům. Proto je důležité vědět, kdy je lepší tuto terapii nevyužívat.

Kurz „Reflexní terapie nohy“ je zaměřen na naučení základů reflexologie a ukázání, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů a částí těla na noze. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková seznámí účastníky s historií reflexologie, základními principy této metody a orientačními body na noze. Kurz je určen nejen laikům, ale i lékařům, kteří se zajímají o alternativní medicínu.

Reflexní terapie je prověřená technika, která se opírá o staletími ověřené postupy. Díky moderním poznatkům anatomie nohy je možné se naučit základní orientační body a jejich stimulací můžeme ovlivnit stav orgánů a tkání v těle.

Online kurz „Reflexní terapie nohy“ je jednou z možností, jak se naučit tuto techniku z pohodlí domova. Kurz je přednášen lektorkou, která má bohaté praktické zkušenosti a předává své znalosti a zkušenosti efektivním způsobem.

Tento kurz se zaměřuje především na evropskou reflexní terapii nohy, kterou rozvinuli významní terapeuti a badatelé v oboru. Jejich pozorovací schopnosti a intuice přispěly k vytvoření této terapie, která je dnes prospěšná pro mnoho lidí. Reflexní terapie nohy nemusí být bolestivá, ale nabízí jemnější přístup k léčení a podpoře zdraví.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu