Komunikace hlasem s ChatGPT

Pavel Fara
05.02.2024 23:42
Komunikace hlasem s ChatGPT
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Komunikace hlasem s ChatGPT” se dozvíte, jak snadno a plynule komunikovat s pokročilou umělou inteligencí pomocí hlasu. Lektor Pavel Fara vám ukáže nové možnosti komunikace s ChatGPT v telefonu. Tato lekce je součástí kurzu “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití”, který nabízí inovativní formu výuky skrze kolektivní vzdělávání a vzájemné sdílení zkušeností. Kurz je určen pro všechny, bez ohledu na vaše stávající znalosti AI.

V rámci kurzu se naučíte prakticky využívat umělou inteligenci v různých oblastech. Následně se budete seznamovat s konkrétními nástroji AI, třeba ChatGPT, který vám umožní vytvářet texty pomocí umělé inteligence. Na kurzu se dozvíte také, jak generovat obrázky pomocí AI, tvořit prompty pro ChatGPT, ladit zdrojové kódy pomocí AI, napojit AI na váš web pomocí API a automatizovat odpovídání na dotazy zákazníků.

Kurz je vedle Pavla Fary realizován dalšími čtyřmi odborníky, Jiřím Dolejšem, Petrem Novákem, Lukášem Kiráľem a Vítem Schaffarczikem, kteří mají bohaté zkušenosti s využíváním AI v praxi. V rámci kurzu budou sdílet své znalosti a poznatky v sérii výukových videí, které budou průběžně vycházet. Součástí kurzu je rovněž přístup do komunitního chatu, kde budete mít možnost diskuze jak s lektory, tak s ostatními účastníky.

Důležitou součástí kurzu je také tříměsíční členství v komunitě v hodnotě 6.000,- Kč, které je vám poskytnuto jako bonus zdarma. Po třech měsících budete mít možnost rozhodnout se, jestli chcete členství prodloužit a platit si měsíční poplatek 2.000,- Kč. Tímto způsobem získáváte nejen přístup ke komunitnímu chatu, ale také možnost sdílet své zkušenosti a nápady s ostatními členy.

Kurz “Umělá inteligence (AI) a její praktické využití” začíná v květnu 2023 a bude se po dobu jednoho roku průběžně aktualizovat. První tři měsíce budou každý týden přidány nové výukové lekce, následně bude přibývat jedna lekce měsíčně. Po uplynutí jednoho roku budou aktualizace probíhat nepravidelně a vy budete mít pořád přístup ke všem lekcím.

Pokud hledáte efektivní způsob, jak se naučit využívat AI v praxi a chcete se připojit k podporující komunitě, pak je tento kurz to pravé pro vás.

Vstoupit do kurzu

Reklama