Reklama
Kočka – silueta
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Kočka – silueta” se budete společně s lektorkou Petro Cibulkovou naučit přenášet siluetu kočky na tmavý papír. Tato lekce je součástí kurzu “Kreslení pravou hemisférou 5 – kočka, laň a veverka”, kde se naučíte kreslit nejen kočky, ale také laň a veverku. Navíc zde budete mít možnost vyzkoušet si kreslení papoušků a naučit se pracovat se barevným kruhem a komplementárními barvami.

Kurz Petra Cibulková vás provede krok za krokem technikou kreslení pastelem a naučí vás všechny potřebné informace o používání pastelových barev. Získáte tak dovednosti, které budete moci využít nejen při kreslení a malování, ale i v osobním i pracovním životě. Kromě toho se dozvíte, jak správně přenést předlohu na papír a jak nanášet a míchat pastelové barvy.

Navštívením tohoto kurzu získáte unikátní příležitost naučit se kreslit zvířata a kreslit pastelem pomocí metody kreslení pravou hemisférou. A díky výukovým metodám Petra Cibulková, která je jedním z nejznámějších českých umělců v oboru, zvládne tuto techniku kreslení prakticky každý.

Vstoupit do kurzu

Reklama