Když se narodí předčasně

Majka Staňková
05.02.2024 23:50

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Když se narodí předčasně“ se budeme věnovat tématu předčasného porodu. Pro rodiče může být předčasný porod velmi stresující situací. Existuje však specifická péče jak pro předčasně narozená miminka, tak i pro samotné rodiče. V tomto videu se dozvíte více o této problematice a jak se s ní vypořádat.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem „Porod bez obav“, který vede lektorka Majka Staňková. Tento kurz se zaměřuje na přípravu na porod a mateřství a zahrnuje také cvičení pro těhotné. Pokud ženy znají informace o tom, co je čeká během porodu, jak si mohou pomoci a jak zapojit svého partnera, může být samotný porod a mateřství krásným a radostným zážitkem. Kurz také připravuje ženy na období šestinedělí a péči o novorozence.

V kurzu „Porod bez obav“ se dozvíte například, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat správnou porodnici a pediatra, jak zvládnout porod a jak připravit porodní plán. Kurz také zahrnuje cvičení pro těhotné a těhotenskou jógu. Důležitou součástí kurzu je také podpora tatínka v roli otce a celkově se dozvíte mnoho užitečných informací a rad ohledně porodu a mateřství.

Pokud máte strach z porodu nebo se potřebujete lépe připravit na příchod vašeho dítěte, je kurz „Porod bez obav“ ideální volbou. Lektorka Majka Staňková se dlouhodobě věnuje těhotným ženám a pomáhá jim překonat strachy a obavy z porodu. Dozvíme se, jakým způsobem si můžeme porod zpříjemnit a jak ho využít ke svému prospěchu. Zjistěte, jak na porod a mateřství s radostí a bez obav.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu