Kategorizace klíčových slov a frází

Michal Binka
06.02.2024 10:14

Vstoupit do kurzu

V lekci „Kategorizace klíčových slov a frází“ se naučíte kompletní zakategorizování frází. Během této lekce získáte znalosti o rozřazení jednotlivých frází do parametrických skupin a přiřazení priorit. Naučíte se také ověřovat správnost zařazení a vytvářet vstupní stránky pro jednotlivé skupiny frází.

Tato lekce je součástí kurzu „Kurz SEO: Analýza klíčových slov“ vedeného lektorem Michalem Binkou. Tento kurz vám umožní vytvořit nejdůležitější SEO analýzu krok za krokem. Analýza klíčových slov je důležitá pro identifikaci relevantních a vysoce vyhledávaných klíčových slov a frází, na které chcete zobrazovat vaši webovou stránku.

V rámci kurzu se naučíte shromáždit relevantní a vyhledávaná klíčová slova a fráze, provést čištění dat v nástroji OpenRefine, kategorizovat fráze do tématicky souvisejících bloků, vizualizovat data pomocí kontingenčních tabulek a využít analýzu klíčových slov v praktické práci.

Pokud chcete efektivně a strategicky vytvářet SEO na vašich stránkách, je analýza klíčových slov nezbytná. Tento kurz vám poskytne kompletní a systematický návod, který vás provede celým procesem krok za krokem. Po zakoupení kurzu máte také nárok na třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma.

Nabídka tohoto kurzu je ideální pro všechny, kteří chtějí na svých stránkách dělat SEO správně a komplexně.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu