Jídlo a pití u porodu

Majka Staňková
05.02.2024 23:46
Jídlo a pití u porodu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Jídlo a pití u porodu” je součástí videokurzu “Porod bez obav” vedeného lektorkou Majkou Staňkovou. Tato lekce je zaměřena na důležitost správného stravování a pití během porodu. Studenti se dozvědí, jaké potraviny jsou vhodné k jídlu při porodu a co si nachystat k pití. Lekce také zodpoví otázky jako například co dělat v případě císařského řezu a zda je nutné si přinést jídlo a pití pro doprovod.

Celý videokurz “Porod bez obav” je navržen, aby pomohl ženám připravit se na porod a mateřství a zbavit se strachu a obav. Studenti se dozvědí, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat porodnici a pediatra, a jak zvládnout samotný porod. Kurz také zahrnuje cvičení pro těhotné, jógu pro těhotné a tipy, jak zapojit tatínka do role otce.

Předporodní kurz je důležitý, protože řada žen má z porodu obavy. Účast na tomto kurzu jim může pomoci získat jistotu a připravit se na toto období. Studenti se dozví řadu užitečných informací, včetně tipů na výběr porodnice a pediatra, informací o porodu a šestinedělí, cvičení pro těhotné a jógy pro těhotné. Kurz také poskytne informace o podpoře pondingu, pupečníkové krvi a dalších důležitých tématech.

Lektorkou kurzu “Porod bez obav” je Majka Staňková, která se dlouhodobě věnuje péči o těhotné ženy. Jejím cílem je odstranit strach a obavy u budoucích matek, pomoci jim připravit se na porod a mateřství a usnadnit jim celý proces. Kurz je vhodný pro všechny ženy, které chtějí prožít porod a mateřství bez obav a s radostí.

Vstoupit do kurzu

Reklama