Vstoupit do kurzu

V tomto díle kurzu „Telefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledky“ se budeme zabývat jednotlivými fázemi telefonátu. Naučíme se, jak správně postupovat a vést hovory pro dosažení lepších výsledků.

Telefonování je důležitou součástí práce obchodníka a je důležité umět zaujmout a komunikovat efektivně. Během lekce se dozvíme, jak při telefonování zaujmout a jak nepojímat telefonování pouze jako žádost či prezentaci. Nahlédneme do jednotlivých fází telefonátu a naučíme se, jak představit to, co přinášíme a vtáhnout potenciálního klienta do děje.

Budeme se také věnovat zvládání námitek, které často v průběhu telefonátu vznikají. Naučíme se s nimi pracovat a nevzdávat se stanoveného cíle telefonování. Dozvíme se také, jak si efektivně organzovat práci při telefonování a využít každou minutu produktivně.

Kurz „Telefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledky“ je veden lektorem Mírou Princem, který má bohaté zkušenosti s obchodem a telefonováním. Míra Princ je znám lektorskou činností, publikováním a vystupováním na konferencích. Kurz je vhodný pro všechny, kdo telefonování považují za důležitou součást své práce a chtějí se naučit jeho správnému provedení.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu