Reklama

Jean-Paul Belmondo – přenesení obrazu na plochu

Petra Cibulková
06.02.2024 01:37
Jean-Paul Belmondo – přenesení obrazu na plochu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Jean-Paul Belmondo – přenesení obrazu na plochu” se lektorka Petra Cibulková zaměřuje na jiný způsob přenesení obrázku na papír. Lekce je součástí kurzu “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem”, ve kterém se účastníci učí techniku malby suchým štětcem při tvorbě portrétů.

Kurz “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem” je veden lektorkou Petr Cibulkovou a je zaměřený na techniku suchého štětce (dry brush) při malbě portrétů. Tato technika vyžaduje minimální množství olejové barvy a často se používá pro malbu portrétů černou nebo hnědou barvou.

Ve videu lektorka Petra Cibulková ukáže, jak se pomocí techniky suchého štětce přenáší portrét z fotografie na plátno. Účastníci se naučí vytvářet přechody při stínování, vytvářet šablony pro malbu suchým štětcem a kreslit tenké linky.

Technika suchého štětce je relativně nová a umožňuje malovat portréty, které vypadají velmi reálně. S touto technikou budou účastníci schopni vytvářet krásná vlastní díla.

Pro více informací o kurzu “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem” si můžete přečíst popis kurzu zde.

Vstoupit do kurzu

Reklama