Jean-Paul Belmondo – finální úpravy

Petra Cibulková
06.02.2024 01:38

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jean-Paul Belmondo – finální úpravy“ se zaměříme na kontrolu a finální úpravy portrétu této slavné filmové hvězdy. Po absolvování této lekce budete moci obdivovat krásný výsledek vaší práce.

Tato lekce je součástí kurzu „Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem“ vedeného lektorkou Petrou Cibulkovou. V tomto kurzu se naučíte techniku malby suchým štětcem, která vám umožní vytvářet působivé portréty. Budete potřebovat pouze minimální množství olejové barvy, díky speciálnímu postupu, který vám Petra předvede.

Kurz „Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem“ je zaměřený na techniku malby suchým štětcem a zejména na portrétování Jean-Paul Belmonda a Marilyn Monroe podle fotografií. Petra vám ukáže, jak přenést portrét z fotografie na plátno, jak vytvářet přechody při stínování, jak si vyrobit šablony pro malování a jak kreslit tenké linky.

Tato technika, malba suchým štětcem, je relativně nová a obvykle se používá při malování portrétů. Nejčastěji se využívá černá nebo hnědá olejová barva, která dokáže vytvořit portréty tak realistické, že vypadají téměř jako fotografie.

Zúčastněte se kurzu „Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem“ s Petrou Cibulkovou a objevte tajemství techniky dry brush. Staňte se mistrem malby portrétů a vytvořte si vlastní krásná umělecká díla.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu