Jean-Michel Basquiat – rysy obličejové části sošky

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:10
Jean-Michel Basquiat – rysy obličejové části sošky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce Jean-Michel Basquiat – rysy obličejové části sošky se budete učit dotvářet charakteristické rysy sošek, aby odpovídaly připravené skici. Tato lekce je součástí kurzu Modelování karikatur, který vám umožní naučit se vytvářet jakoukoli postavu ze skutečného života nebo své fantazie. V tomto kurzu vás bude vést lektor Samuel KingDavis, který vám ukáže, jak modelovat s využitím běžných věcí, které najdete doma, a obyčejné dětské modelíny.

V této konkrétní lekci se zaměříte na rysy obličejové části sošky. Budete pracovat na připraveném základu a dotvářet nos, oči nebo rty, aby soška co nejvíce odpovídala skici. Tato dovednost vám bude velmi užitečná při tvorbě vlastních karikatur a postav.

Celý kurz Modelování karikatur je zaměřen na několik klíčových aspektů. Sam KingDavis vám ukáže, jak si připravit skicu, podle které budete modelovat, jak vytvářet základní tvary a jak je využít k další tvorbě. Zároveň se naučíte, jak vystavět sošku tak, aby dobře držela tvar. Samuel vám také přiblíží, jak představivost v naší mysli může pomoci při práci.

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu Modelování karikatur a Samu KingDavisovi, můžete si přečíst full-description popis kurzu. Sam je americký karikaturista a lektor kurzu Kreslení karikatur. Jeho první láskou bylo sochařství, které začal více rozvíjet po svém přestěhování do Čech a zapojení do kurzů loutkáře Miroslava Trejtnara Loutky v Praze.

Připojte se k tomuto kurzu a naučte se vytvářet své vlastní unikátní postavy pomocí modelování karikatur.

Vstoupit do kurzu

Reklama